Pár obrázkůů holek z H2o

21. července 2009 v 11:47 | MrS.JoNaS |  Wšechno Cwo LoWuJu/stars

Phoebe tonkin(Cleo)

Claire Holt(Emma)Cariba Heine(Rikky)

Společné fotky:


Něco o 3.serii H2oV 3 sérii se objeví kamarádka Charlotte Cheli.Ta se zamiluje do Zane.A Zane kvůli ní Rikki jí opustí.Charlotte poví Cheli o měsíčním jezírku a taky se Cheli stane mořská panna.Získá schopnost vytvářet tornádo a mohla by klidně i vysušit celý oceán.V polovině 3 série se ukáže,že Charlotte a Cheli jsou biologickými sestrami,že matka je stejná,ale otec je jiný.Cleo se dozví,že její táta asi není pravý ale Kimin ano.Bude tam i vnučka paní Chadhemové...je jí 12 let a bude mít krátké vlasy a tlustý obličej.Logo 3.serie

Cleo a Rikki čelí poslednímu roku na střední škole bez Emmy, která opustila město se svojí rodinou, ale jsou si jisté svým věděním o tajemství Maka a jejich schopnostech.
Ale když Will- kvalifikovaný odborník- odhalí novou jeskyni na Maku, on nevědomky rozpoutá znovu sílu, že otočí vodu proti nim. Naštěstí pro ně se seznámí s novou mořskou pannou Bellou, která přinese novou energii do skupiny. Patrně oni potřebují její pomoc, protože Zane se zlomeným srdcem kvůli Rikki, která se s ním rozešla, je připraven zneužít tajemství o Maku a zničit vše pokud ho holky nezastaví.Díly:
01: Krokodýlí slzy
Emma opustí město. Dívky se seznámí s Bellou a v téže noci nastane úplněk.

02: Horoskopy
Rikki a Cleo chtějí vědět víc o Belle a o tom, že je schopna zmrazit vodu. Kim si čtě svůj horoskop, a poté i horoskop Cleo, kde je napsáno, že Cleo bude mít smůlu.

03: Ledová
Rikki a Bella jdou na procházku spolu se Zanem. Ten si myslí, že se mají přihlásit do soutěže ''Fire and Ice''. Mezitím se Cleo snaží najít Lewise, který náhle zmizí.

04: Výzva
Dívky, které se snaží najít Lewise, se dozvědí o příchodu hurikánu. Musí ho proto najít dřív než bude pozdě.

05: Tak málo času
Když Lewis byl stále chybí, dívky jdou na ostrov Maco, kde hledají Lewise spolu s jeho matkou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 verča verča | E-mail | 3. srpna 2009 v 8:02 | Reagovat

máš hezkej blogg ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama